IFS Eğitimleri

DOSE Akademi – Eğitim, IFS Onaylı Eğitim Merkezi olarak deneyimli eğitmenlerimiz ile IFS Endüstri Eğitimlerini vermekteyiz.

Bu eğitimler benzersiz IFS destek sisteminin güçlü bir aracı haline geldi. DOSE Akademi, farklı hedef gruplar için çeşitli eğitim etkinlikleri ve seminerler sunar; Gıda endüstrisinden kalite yöneticileri, denetçiler, belgelendirme kuruluşları, danışmanlar ve diğer tüm ilgili kişiler için.

DOSE Akademi’nin amacı, tüm IFS kullanıcılarına, uygulamalarını kolaylaştırmak için IFS standartları hakkında değerli ve uygun fiyatlı ilk elden bilgi sağlamaktır. Küçük seminer grupları, katılımcıların yeni kazandıkları bilgilerden doğrudan yararlanabilmeleri için yoğun grup ve vaka çalışması çalışmalarına izin verir. Çoğu zaman birinci sınıf eğitmenler, uzmanlıklarını verimli bir şekilde iletir ve bireysel katılımcılara danışmanlık yapar.

Mevcut seminerlerimize ek olarak, e-Learnings kurslarının, web seminerlerinin ve kurum içi eğitimlerin uygulanmasını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm yeni eğitimler, kurs katılımcılarına mekandan ve zamandan bağımsız olarak kalifiye eğitmenlerden ilk elden bilgi alma fırsatı sunmak için geliştirilmiştir. Web seminerleri ve Elearnings, seyahat masrafları ve zaman kaybı olmadan bir kursa katılmanıza olanak tanır. DOSE Akademi, IFS eğitimleri için nerede ve ne zaman ihtiyaç duyulursa oradadır. Bir personel eğitimini tercih eden veya şirketinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış birkaç çalışan yetiştirmesi gereken herkes için IFS kurum içi eğitimler sunar. Bu kurslar şirketinize özel olarak hazırlanır ve yoğun olarak açık sorular, uygulama yöntemleri ve standart gereklilikleri uzmanlarımızla tartışma fırsatı verir.

Çevrimiçi veya çevrimdışı olarak kurslarımızdan birinde sizinle görüşmek dileğiyle!

IFS onaylı Eğitimlerimiz;

  • IFS Gıda Sahteciliği Önleme Eğitimi
  • IFS Küresel Pazar Eğitimleri – Gıda ve Lojistik
  • IFS İç Tetkik Eğitimi
  • IFS – HACCP Eğitimi
  • IFS HPC Eğitimi

Hazırlanıyor…Bir cevap yazın

WhatsApp chat